Ilustrační foto

Klub chovatelů zebřiček
České republiky

Chovatelé klubu se sdružují zejména za účelem :

• výměny informací v chovu zebřiček s důrazem na standard,
  • účasti na vlastních výstavách klubu, ale i ostatních domácích i zahraničních,

Podtitul

Derby drobných exotů 2021

17. otevřené Derby drobných exotů pořádané ve spolupráci KPEP,  AG Klub a KCHZČR, se uskuteční
v sobotu 12. června v Nymburku, v Moštárně, Tyršova 2/17.

Výstava bude jednodenní.

Jedná se o otevřenou soutěžní výstavu pro širokou chovatelskou veřejnost (bez rozdílu státní nebo klubové příslušnosti), kde jedinou podmínkou k účasti je přihlásit vlastní, řádně okroužkované, odchovy.

Soutěž je vypsaná pro skupiny:

• zebřičky, chůvičky, rýžovníci, pásovníci, amadiny Gouldové, ostatní astrildovití ptáci

(podle výstavních tříd) ročníků 2020 a 2021.

Oznámení pro členy KCHZČR z.s.

Vážení přátelé,

žádáme tímto členy klubu, kteří jsou ochotni pracovat ve výboru a revizní komisi KCHZČR, aby svůj zájem potvrdili do 15.4.2021 na email:

Toto oznámení bylo učiněno vzhledem k volbám nového výboru a revizní komise KCHZČR.

výbor KCHZČR z.s.

19.klubová výstava zebřiček je zrušená

Oznámení o zrušení konání 19.klubové výstavy zebřiček

Výbor KCHZČR  oznamuje , že z důvodu mimořádných opatření v souvislosti s COVID-19  je zrušeno konání 19. klubové výstavy zebřiček původně plánované na 14.-15.11.2020.

Datum,čas a místo konání Členské schůze původně plánované na 15.11.2020 v 9 hodin v důstojnickém klubu kasáren v Dašicích bude upřesněno a oznámeno dle vývoje situace.

Objednávka kroužků pro rok 2021

Objednávka kroužků na rok 2021 do 30.9.2020 u př. Vaňka.(+420 736 683 549)

Seminář

AG Klub cz. pořádá pro své členy a ostatní chovatele drobných exotů seminář

dne 8. března 2020, „Moštárna „ Nymburk, začátek v 10.00 hod

Program:

• 68. Světový šampionát C.O.M–Portugalsko, s komentáři účastníků a posuzovatele
  • Beseda s veterinárním lékařem, který zodpoví i případné dotazy a pokud bude ještě časový prostor
  • Seznámení s některými látkami ve výživě drobných exotů

Všechny zájemce o účast, prosíme o jejich přihlášení p. Milanu JUSTELOVI, tel. 723 683 651, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Klub chovatelů zebřiček České republiky