Fórum klubu zebřiček / Inzerce

Dobrý den,

dovoluji si vás přivítat na vzniklém diskuzním fóru a inzertním prostoru. Cílem je komunikace jak mezi členy Klubu z různých míst naší republiky a ze Slovenska, tak i mezi širokou chovatelskou veřejností. Snahou je vytvoření prostoru pro sdílení novinek a informací z chovu nejen u nás, ale i ve světě a k řešení různých problémů objevujících se v souvislosti s chovem. Jsem přesvědčen, že případné příspěvky, názory, postřehy, odkazy, vychytávky a rady budou prospěšné všem zájemcům o chov výstavních zebřiček, kteří na tento web zavítají.

Součástí je i INZERCE, kde mohou pouze členové vkládat své inzeráty na prodej ptactva a chovatelských potřeb.

Je mou povinností upozornit, že nevhodné reakce na příspěvky kolegů chovatelů nebudou z důvodu udržení standardu a prestiže Klubu publikovány.

Jiří ŠVADLENKA, předseda

Návod na vlastní příspěvky Fórum

Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Nákup směsi pro zebřičky

Dobrý den.

Rád bych koupil směs zrnin na přiloženém odkazu. Jedná se o směs od Jana Pastoora. Bohužel zasílají pouze po 60-ti 20kg pytlích, ale já bych využil maximálně 15. Proto se chci zeptat jestli by se zde nenašel někdo kdo by koupil celou paletu se mnou (může nás být klidně pět). Cena jednoho pytle je 21 euro (vyjde levněji než např. směsi od Deli Nature). Kdyžtak můžete psát sem nebo mě kontaktovat na mail (strachota.tomas@seznam.cz) nebo na tel. (605837586). Předem děkuji.

https://www.birdsforlife.nl/jp-zebravinken-mengeling/