Fórum klubu zebřiček / Inzerce

Dobrý den,

dovoluji si vás přivítat na vzniklém diskuzním fóru a inzertním prostoru. Cílem je komunikace jak mezi členy Klubu z různých míst naší republiky a ze Slovenska, tak i mezi širokou chovatelskou veřejností. Snahou je vytvoření prostoru pro sdílení novinek a informací z chovu nejen u nás, ale i ve světě a k řešení různých problémů objevujících se v souvislosti s chovem. Jsem přesvědčen, že případné příspěvky, názory, postřehy, odkazy, vychytávky a rady budou prospěšné všem zájemcům o chov výstavních zebřiček, kteří na tento web zavítají.

Součástí je i INZERCE, kde mohou pouze členové vkládat své inzeráty na prodej ptactva a chovatelských potřeb.

Je mou povinností upozornit, že nevhodné reakce na příspěvky kolegů chovatelů nebudou z důvodu udržení standardu a prestiže Klubu publikovány.

Jiří ŠVADLENKA, předseda

Návod na vlastní příspěvky Fórum


Před vytvořením příspěvku musíte být přihlášeni.

Bílé mládě u mramorek

Reaguji tímto na Otův příspěvek.Se stejným případem jsem se setkal  letos i já. .Bílé červenooké mládě po 1,0 černolící mramorový šedý x 0,1 mramorová šedá /černolící.Mládě ještě není přepeřeno,ale zatím nemá žádný náznak slzní čárky,kresby na ocasu nebo nějakého tmavšího nádechu.Na rozdíl od mláďat,která se mi objevila před několika lety u hnědého páru(snaha o homozygotní chov,několik generací zpátky pouze hnědé).U nich byl na zádech hnědý nádech až skvrny,které zmizely po přepelichání .

Jirka