Aktuality

 

 

Výstavní podmínky, seznam tříd a přihlášku na XVI. klubovou výstavu KCHZČR z.s., která se bude konat 11. – 12.11. 2017 v Dašicích.

Přihlášku lze zasílat do 2.11.2017 na adresu:

Felt Jiří, U stadionu 729, Chrudim 3, 537 03 tel.č. 723996626

nebo e-mail:

 leafeltova@gmail.com

                                                                                                Výstavní výbor KCHZ ČR z.s.

Stáhnout zde:

Výstavní podmínky

Seznam tříd

Přihláška na výstavu

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Vítáme všechny přátele chovu výstavních zebřiček na nově upravených webových stránkách Klubu chovatelů zebřiček České republiky z.s.

Díky vstřícnosti, umu a obětovanému volnému času p. Luboše Hrstky ve spolupráci s některými IT negramotnými členy Klubu je jejich dokončením splněn jeden z náročných úkolů vytyčených pro rok 2017. Stránky se budou dále rozšiřovat.

Úpravy byly provedeny nejen v grafice. Web byl rozšířen o diskuzní fórum, od kterého očekáváme přínos pro tento koníček nejen v prezentaci vlastních zkušeností, rad ale i věcných názorů a reakcí na příspěvky do fóra, články a fotky nejen členů Klubu. Byl vytvořen kontaktní email, kam mohou být zasílány články k zveřejnění, případně dotazy, které by nebyly součástí diskuze.

Pro zájemce o členství v Klubu byla vytvořena elektronická forma přihlášky.

Klub sdružuje chovatele z celé České republiky a ze zahraničí.  Součástí stránek je uzavřené fórum pro členy k řešení interních záležitostí Klubu.

Došlo i na úpravu tříd ve standardu tak, aby byly shodné s číslováním tříd používaných v současném modelu při posuzování na klubových výstavách. Standard bude rozšiřován o popis těch mutací, které se již běžně vystavují, ale také o fotografie jednotlivých mutací nebo jejich kombinací a to ve spolupráci s jejich chovateli.

Jiří ŠVADLENKA, předseda

Nový článek

Nový článek od Michala Víta v sekci články- zdravotní problematika

Článek od Jiřího Švadlenky  v sekci  články

Článek od Pavla Švehly v sekci Klubové výstavy.