Aktuality

 

 

 

 

Aktuality

 

V sekci Fórum/Inzerce vložen návod jak vkládat vlastní příspěvky – Návod na vlastní příspěvky Fórum

 

Opět mezi námi p. Ivan Hájek – seznam členů

Nový člen klubu p. Michal Novák- seznam členů

Nový článek od Michala Víta v sekci články- zdravotní problematika

Článek od Jiřího Švadlenky  v sekci  články

Článek od Pavla Švehly v sekci Klubové výstavy.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Vítáme všechny přátele chovu výstavních zebřiček na nově upravených webových stránkách Klubu chovatelů zebřiček České republiky z.s.

Díky vstřícnosti, umu a obětovanému volnému času p. Luboše Hrstky ve spolupráci s některými IT negramotnými členy Klubu je jejich dokončením splněn jeden z náročných úkolů vytyčených pro rok 2017. Stránky se budou dále rozšiřovat.

Úpravy byly provedeny nejen v grafice. Web byl rozšířen o diskuzní fórum, od kterého očekáváme přínos pro tento koníček nejen v prezentaci vlastních zkušeností, rad ale i věcných názorů a reakcí na příspěvky do fóra, články a fotky nejen členů Klubu. Byl vytvořen kontaktní email, kam mohou být zasílány články k zveřejnění, případně dotazy, které by nebyly součástí diskuze.

Pro zájemce o členství v Klubu byla vytvořena elektronická forma přihlášky.

Klub sdružuje chovatele z celé České republiky a ze zahraničí.  Součástí stránek je uzavřené fórum pro členy k řešení interních záležitostí Klubu.

Došlo i na úpravu tříd ve standardu tak, aby byly shodné s číslováním tříd používaných v současném modelu při posuzování na klubových výstavách. Standard bude rozšiřován o popis těch mutací, které se již běžně vystavují, ale také o fotografie jednotlivých mutací nebo jejich kombinací a to ve spolupráci s jejich chovateli.

Jiří ŠVADLENKA, předseda